KARRIER LEHETŐSÉG - A FRIK-NÉL

Van tapasztalatod PHP fejlesztésben?
Fontos Számodra, hogy csapatban dolgozz, és aktívan kivedd a részed a sikerekből?
Akkor Téged keresünk!
Partnereink elégedettségének köszönhetően vállalkozásunk folyamatosan fejlődik, ezért csapatunkat most bővíteni szeretnénk egy főállású PHP FEJLESZTŐ kollégával.

A legfontosabb feladataid lesznek:

  • weblapok fejlesztése (Backend),
  • együttműködés a Frontend fejlesztéssel és a marketing osztállyal, valamint kapcsolattartás Ügyfeleinkkel,
  • kapcsolódó adminisztráció saját ügyviteli rendszerünkben.

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • legalább középfokú vagy OKJ-s szakirányú (informatikai) végzettséged van,
  • van 1-2 év PHP fejlesztésben szerzett tapasztalatod, és rendelkezel referenciamunkával,
  • ismered a HTML5-öt,
  • szeretsz és tudsz PHP környezetben dolgozni,
  • használod a JavaScript webes technológiákat,
  • legalább alap szinten kommunikálsz angolul,
  • igényes vagy a munkádra, minőségre törekszel, valamint türelmes és kitartó vagy,
  • képes vagy átlátni és priorizálni a feladatokat.

Előnyt jelent:

  • német nyelvtudás,
  • felsőfokú szakirányú végzettség.

Amiért jó nálunk dolgozni:

  • hosszútávon számítunk Rád, és korrekt jövedelmet biztosítunk,
  • szeretjük a szakmánkat, ezért folyamatosan képezzük magunkat,
  • gondoskodunk arról, hogy jól érezd Magad a köztünk, olyan kollégánk is van, aki 10 éve építi csapatunkat,
  • stabil hátteret biztosítunk ahhoz, hogy a feladataidra tudj koncentrálni.

Munkavégzés helye: Budaörs (Terrapark)

Nálunk a webes, online tapasztalatod sokat ér, elsősorban az számít, tudod-e a gyakorlatban használni az elméleti tudásodat. Nagyon igényesek vagyunk a munkánkra, és Tőled is ez a legfontosabb elvárásunk! Ha ezzel a szemlélettel tudsz azonosulni, hosszú távon számíthatsz ránk. Ha magadra ismertél, és látsz kihívást az ajánlatunkban, jelentkezz még ma fényképes önéletrajzoddal az info@frik.hu e-mail címen!

Rólunk

A Fehér Rendszerház Informatikai Kft.-nél 2008-as megalakulásunk óta magabiztosan fejlődve képviseljük a szakértelmet és a megbízhatóságot az informatikában. Partnereinktől a legjobban eső visszajelzés számunkra, hogy korrektek, hatékonyak és rugalmasak vagyunk. Munkavégzésünket Ügyfeleink igényeinek, kéréseinek – legyen szó az előzetesen megbeszéltektől a menet közben felmerültekig – teljes körű kielégítése jellemzi.

Nyitvatartás

Alább tekintheti meg elérhetőségeinket

Telefon: +36-30/610-1027

Email: info@frik.hu

Nyitvatartás:

Hétfő - Csütörtök: 09:30-17:30

Péntek: 09:30-16:30

facebook_page_plugin