Facebook kampány - FRIK
FRIK - Fehér Rendszerház Informatikai Kft.
FRIK - Google analitycs
sld8.jpeg

Tartsa kézben erőforrásait FRIK ERP ügyviteli rendszerrel
ÚJDONSÁG: EPR-jelentés modullal

Segítünk megjelenni és versenyben maradni az online világban

sld6.jpeg

Segítségünkkel potenciális Ügyfelei gyorsan rátalálnak Önre

sld7.jpeg

Számszerűsített adatokkal szolgálunk oldalának látogatottságáról

sld7.jpeg - másolat

Minőségi, szép és működő weboldalakat készítünk

Shadow

KARRIER LEHETŐSÉGEK - A FRIK-NÉL

PHP fejlesztőt keresünk minimum 3-4 év tapasztalattal
Van legalább 3-4 tapasztalatod PHP fejlesztésben és kiismered magad a PHPStorm felületén?
Nem okoz gondot számodra az irodai munkavégzés, mert  fontosnak tartod, hogy csapatban dolgozz, és aktívan kivedd a részed a sikerekből?
Dinamikusan bővülő ügyfélkörünk újabb álláshely meghirdetését tette lehetővé, ezért csapatunkat bővíteni szeretnénk egy főállású PHP FEJLESZTŐ kollégával.

Jó helyre jössz, ha minket választasz! Ezért érdemes a FRIK-nél dolgozni:

  • Cégünk több mint 15 éve fejleszt online megoldásokat ügyfeleink megelégedésére
  • Jó hangulatú munkavégzés
  • Rugalmas, de célorientált csapat vagyunk - segítőkész kollégákkal
  • Az első perctől pozitívan állunk hozzád.
  • Korlátlan kávé :) :)

A legfontosabb feladataid lesznek:

  • Legalább 3-4 év PHP fejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • PHP magas szintű és naprakész ismerete (OOP, PHP 8+),
  • Codeigniter vagy Laravel framework alapos ismerete,
  • Stabil Javascript tudás,
  • MySQL adatbázis ismeretek,
  • GIT verziókövető rendszer használata,
  • Legalább alap szintű angol tudás,
  • Igényes vagy a munkádra, minőségre törekszel,
  • Képes vagy átlátni és priorizálni a feladatokat,
  • Kooperatív vagy és képes vagy kommunikálni a kollégáiddal.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Valamilyen Javascript keretrendszer ismerete (Angular, React, Vue.js)
  • Bootstrap ismerete

Amiért jó nálunk dolgozni:

  • Hosszútávon számítunk Rád, és korrekt jövedelmet biztosítunk,
  • Szeretjük a szakmánkat, ezért folyamatosan képezzük magunkat,
  • Gondoskodunk arról, hogy jól érezd Magad a köztünk, olyan kollégánk is van, aki 10 éve építi csapatunkat,
  • Bejárási támogatás és egyéb juttatások,
  • Stabil hátteret biztosítunk ahhoz, hogy a feladataidra tudj koncentrálni.
  • Minőségben, csapatban dolgozunk.

Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület

Nálunk a webes, online tapasztalatod sokat ér, de elsősorban az számít, tudod-e a gyakorlatban használni az elméleti tudásodat. Nagyon igényesek vagyunk a munkánkra, és Tőled is ez a legfontosabb elvárásunk! Ha ezzel a szemlélettel tudsz azonosulni, hosszú távon számíthatsz ránk. Ha magadra ismertél, és látsz kihívást az ajánlatunkban, jelentkezz még ma fényképes önéletrajzoddal az info@frik.hu e-mail címen!

Amennyiben önéletrajzod meggyőz minket, elküldjük számodra a - néhány óra alatt elkészíthető - próbamunkát, melyet minél előbb küldj vissza.

A próba munka elbírálása után behívunk egy személyes egyeztetésre irodánkba, ahol jobban megismerjük egymást.

Várjuk jelentkezésed!

Rólunk

A Fehér Rendszerház Informatikai Kft. 2008-as megalakulása óta magabiztosan fejlődve képviseli a szakértelmet és a megbízhatóságot az informatikában.

Mindig rugalmasan kezeljük a partnereink igényeit, és a teljes munkafolyamat során konzultálunk velük minden részletről. Tehát már akkor érdemes felkeresnie minket, ha még csak a tervezés korai szakaszainál jár, hiszen mi az elképzeléseihez alkalmazkodva tudunk olyan megoldásokat felkínálni, amikre Önnek tapasztalataink alapján szüksége van.

Mi jelenleg is azt az Ügyviteli Rendszert használjuk, aminek az előnyeit részletezzük az oldal menüpontjai alatt. Éppen ezért rengeteg tapasztalatot tudunk megosztani Önnel a tényleges gyakorlati használattal kapcsolatban.

Számos helyzetben szükségünk van arra, hogy akkor is kiválóan tudjunk egymással dolgozni, ha éppen nem ugyanonnan végezzük a munkánkat. Ha Ön is szeretné ezt a stabilitást, és rugalmasságot a cége életének részévé tenni, keressen minket!

Nyitvatartás

Alább tekintheti meg elérhetőségeinket

Telefon: +36-70/360-2777

Email: info@frik.hu

Nyitvatartás:

Hétfő - Csütörtök: 09:00-17:00

Péntek: 09:00-16:00

opten minosites a hun 2022